top of page

Подкаст «Відмова»

podkast.jpg
Улюблені книжки дитинства
Лариса Рудак, Марина Манченко, Яна Хоменко, Юлія Желізко

У цьому подкасті ми згадували, як і коли ми почали читати, які були наші перші книжки і які з них стали улюбленими, які книжки нас формували і яким було розставання з дитячою літературою російською мовою.

all3.jpg
Літературні страви: про їжу, кухню та готування в книжках
Лариса Рудак, Марина Манченко, Маргарита Моря, Юлія Желізко

У цьому подкасті ми згадуємо тексти, в яких тема їжі відіграє важливу роль, а саме: створює атмосферу, допомагає розкрити персонажів, а також є рушійною силою сюжету.

IMG_4084.JPG
Хто ми такі та про що пишемо? Анна Пасюк, Лариса Рудак, Марія Баглай, Марина Манченко, Маргарита Моря

Сьогодні наші гості ми самі! Слухайте подкаст та знайомтеся з п'ятьма авторками "Видавництва Відмова" - Анною Пасюк, Ларисою Рудак, Марією Баглай, Мариною Манченко та Маргаритою Морею.

Ірина Озимок
Як кожен з нас може дбати про своє місто 
Гостя: Ірина Озимок

Засновниця Міжнародного саміту мерів, керівник Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund, амбасадорка ініціативи Technovation Girls в Україні та авторка книжки для дітей "У міста є Я".

ніколайчук.jpg
Текст як шлях до себе
Гостя: Ірина Ніколайчук

Літературна редакторка та критикиня, редакторка перекладів, коректорка, викладачка, співзасновниця видавництва Creative Women Publishing, волонтерка фонду UAID

Таня П'янкова фото.jpg
Голод як зброя
Гостя: Таня П'янкова

Авторка трьох поетичних збірок та чотирьох романів, редакторка, маркетологиня, співзасновниця та креативна директорка літературної агенції «Зілля», організаторка креативних літературно-мистецьких заходів.

Авторка роману «Вік червоних мурах»

semkiv_kv.jpg
Страхи літературні й не тільки
Гість: Ростислав Семків

Літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», доцент Київо-Могилянської Академії, член журі багатьох літературних конкурсів, автор книг «Як писали класики»,  «Як читати класиків», «Уроки короля жахів»

FB_IMG_1664482042429.jpg
Перша Відмова й освіта
Гостя: Ірина Осадчук

Головна редакторка та співзасновниця видавництва Pabulum,

координаторка проєктів LITOSVITA

bottom of page